شرکت کلیک هوشمند به منظور ارتقاء فرهنگ کارآفرینی , اقدام به برگزاری کارگاه آموزشی با موضوع آشنایی با مفهوم استارتاپ و کسب و کارهای اینترنتی به صورت حضوری و مجازی نموده است.

شرکت کلیک هوشمند با تجربه فعالیت 6 ساله در زمینه تجارت الکترونیک و کسب و کارهای اینترنتی نوآورانه, تصمیم به برگزاری کارگاه های آموزشی در دانشکده ها و مراکز آموزشی نموده است تا بدین وسیله تجارب چندین ساله خود را در اختیار علاقه مندان کسب و کارهای اینترنتی و مشتاقان کارآفرینی قراردهد.
در این کارگاه آموزشی جذاب به شرکت کنندگان، آموزش داده مي‌شود كه چگونه مي‌توان در زمينه كسب و كارهاي اينترنتي از هيچ به يك ايده ناب و جهانی دست يافت. سپس چگونه مي‌توان اين ايده را به يك مدل كسب و كار با كيفيت تبديل كرده و نظر سرمايه‌داران را به آن جلب كرد
.
آنچه در اين برنامه اهميت فراوان دارد اين است كه ايده‌هاي خوب لزوما ايده‌هاي ناب نيستند.
چه بسا بتوان يك ايده ساده و تكراري را تبديل به محل درآمدی بسيار پرسود نمود...!!!
شرکت در این کارگاه برای عموم آزاد و رایگان است و تنها برخورداری از علاقه مندی در زمینه کارآفرینی و استارتاپ لازمه حضور می باشد.مکان و زمان کارگاه ها به صورت دوره ای اطلاع رسانی خواهد شد.

آموزشگاه ها و مراکز آموزشی محترم جهت درخواست برگزاری کارگاه آموزشی می توانند با بخش مدیریت تماس حاصل کنند.لینک بخش تماس با ما