Views 301

هشتمین رویداد بانی(استارتاپ گرایند) رشت از ساعت ۱۷ تا ۲۰ روز سه شنبه مورخ 16 آذر 1395 در سالن اجتماعات پارک علم و فناوری رشت به سرپرستی مهدی شهبازی و ارائه بحث کارشناسی صالح سپهری فر از فعالترین اعضای اکوسیستم استارتاپ رشت برگزار شد.

Views 580

برگزاری رویداد همفکر در شرکت کلیک هوشمند گیلان

سه شنبه 27 مهر 1394 رویداد همفکر به میزبانی شرکت کلیک هوشمند گیلان با حضور تعداد کثیری از علاقه مندان وفعالان استارت آپ استان گیلان برگزار شد در این رویداد که در ساعت 6 الی 8 به وقوع پیوست علاقه مندان به بحث و تبادل نظر درباره استارت آپ ها، پروژه های در دست اجرای همدیگر پرداختند و با همکاران بیشتری در حوزه کاری خود آشنا شدند.

Views 616

ششمین رویداد بانی(استارتاپ گرایند) رشت از ساعت ۱۷ تا ۲۰ شنبه ۱۰مهر در سالن اجتماعات پارک علم و فناوری رشت به کوشش مهدی شهبازی و صالح سپهری فر برگزار شد.این برنامه با حمایت بنیاد ملی نخبگان استان گیلان، پارک علم و فناوری گیلان، اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات گیلان و موسسه مردم نهاد رهپویان عهدمانا برگزار شد.

Views 647

کارگاه آموزشی آشنایی با کاربردها، نوآوری و نقش های فناوری اطلاعات به همت سازمان نظام صنفی رایانه ای استان گیلان توسط شرکت کلیک هوشمند گیلان در دهمین نمایشگاه کامپیوتر استان گیلان (الکامپ) برگزار شد.

Views 1045

دومین رویداد استارتاپ پرو رشت به منظور  همفکری و تیم سازی ، 2 تیر ماه 1395  با حضور جمعی از علاقه مندان به ایده های استارتاپی و همکاران کلیک هوشمند , در محل دفتر مرکزی شرکت کلیک هوشمند برگزار شد. این رویداد که توسط شرکت کلیک هوشمند برگزار شد دومین دورهمی صمیمانه متخصصین برنامه نویسی, گرافیک, مدیریت و ایده پردازی  به منظور تیم سازی استان بود که با استقبال بی نظیری همراه بود.

Views 1075

پنجمین رویداداستارتاپی(گرایند) رشت، 10خرداد ماه با حضور علی و مصطفی امیری، موسسان زرین پال ، در پارک علم و فناوری استان گیلان به همت و کوشش مهدی شهبازی و صالح سپهری فر از موسسین استارتاپ شکم سلام برگزار شد. استارتاپ گرایند رویدادی است که در بیش از ۸۰ شهر دنیا برگزار می‌شود و هدف آن، شبکه‌سازی بین افراد با علایق و اهداف مشترک و نیز کسب تجربه از کارآفرینان موفق است. در ادامه باکلیک هوشمند گیلانهمراه باشید.

Views 1076

چهارمین رویداد استارتاپ گرایند شهر رشت در تاریخ 14 اردیبهشت 1395 با حمایت پارک علم و فناوری به کوشش مهدی شهبازی و صالح سپهری فر برگزار شد. علیرضا امیرمستوفیان بنیانگذار شرکت Orange Marketing میهمان برنامه بود و نماینده ی شرکت کلیک هوشمند نیز در این رویداد حضور داشت.