ابزارهای مورد نیاز یک کسب و کار حرفه ای

در طول چند دهه گذشته، ابزارهای مدیریتی تبدیل به بخش مهمی از زندگی مدیران شده‌اند. مدیران هر روز تلاش می‌کنند تا اقداماتی چون افزایش درآمد، نوآوری، بهبود کیفیت، برنامه‌ریزی برای آینده و مواردی از این قبیل را با استفاده از ابزارهای مدیریتی انجام دهند.آشنايي، انتخاب و به كارگيري صحيح اين ابزارها از جمله وظايف چالش برانگيز مديران است.
برای انتخاب هرچه موفق‌تر ابزارهای مدیریتی، مدیران باید آگاهی کاملی از بهترین ابزارهای روز و تناسب آن با شرایط سازمان خود داشته باشند. فرآیند انتخاب یک ابزار مدیریتی مناسب می‌تواند به تنهایی مساله‌ای پیچیده برای یک سازمان باشد. سازمان باید بتواند ابزاری را انتخاب کند که بهترین تصمیمات را برای رسیدن به فرآیندها، خدمات، محصولات و عملکرد برتر ارائه کند. استفاده موفقیت‌آمیز از ابزارهای مدیریت، نیازمند درک درستی از نقاط ضعف و قوت آنها و همچنین توانایی به‌کارگیری و ادغام چند ابزار با روش و زمان مناسب است. رمز این موضوع در پیدا کردن یک راه‌حل ساده برای مسائل نیست، بلکه در یادگیری چگونگی و هنگام استفاده از ابزار است.در این بخش ابزارهای مدیریتی موفق تحت وب بررسی می شوند.

In ابزارها Views 1172

باCrazy Egg  رفتار بازدیدکنندگان سایت خود را متفاوت و کاربردی بررسی کنید:

تحقیقات نشان می‌دهد که ۸۰% از کسب و کار‌های کوچک در ۱۸ ماه ابتدایی آغاز کار خود دچار بحران و شکست می‌شوند. کلید فرار از این شکست در درک دید مشتریان و کشف مشکلات کسب‌و‌کار از نگاه آن‌ها نهفته است. این موضوع به شما کمک می‌کند که در هر دو بخش آنلاین و غیرآنلاین، مشکلات خود را سریع‌تر حل کرده و جایگاه خود را مستحکم‌تر سازید. همچنین تحقیقات نشان می‌دهد که تنها ۵۵% از کسب‌و‌کارهای مبتنی بر بازاریابی آنلاین پس از ۴ سال همچنان توانسته‌اند که پابرجا بمانند و ۴۵% بقیه به تاریخ پیوسته‌اند!

In ابزارها Views 2089

امروزه با وجود ابزار های بسیاری برای به سازی کسب و کار ها، باید انتخاب های درستی برای شکل دادن موفق کسب و کار داشته باشید.برای داشتن یک کسب و کار کوچک موفق، شما به نرم افزار اور نوت برای مدیریت کارهای شخصی خود نیازمند هستید این نرم افزار کاربردی کی از موفق ترین برنامه ها جهت مدیریت کارها و ثبت یادداشت ها به شمار می رود. این اپلکیشن با امکانات متعددی که در اختیار کاربر قرار می دهد و اکو سیستم جالبی که بر روی پلتفرم های مختلف به وجود آورده، توانسته بسیار متفاوت تر از سایر رقبای خود ظاهر شود و کاربران بسیاری را جذب خود نماید.

In ابزارها Views 2786

همواره یکی از دغدغه های مدیران سرویس های اینترنتی و مشتریان آن ها، نحوه پشتیبانی بوده و هست. کاربران به دنبال سرویس هایی با پشتیبانی عالی هستند و مدیران سرویس ها هم سعی میکنند که این موضوع را محقق کنند. در بین سرویس های پشتیبانی و گفتگوی آنلاین، زوپیم حرف اول رو میزند.

In ابزارها Views 3533

اگر به فکر راه اندازی يک کسب و کار جديد هستيد مي‌توانيد روی Slack حساب کنيد زيرا اين ابزار که خودش هم جزو استارتاپ‌های نوپا به حساب مي‌آيد قادر است تا با توسعه ابزارهای ارتباطی محل کار به تنهايي، تشکيلات استارتاپ شما را شيک و مدرن جلوه دهد. در حال حاضر چيزی در حدود 1 سال از شروع کار اين شرکت مي‌گذرد و ارزش آن 1 ميليارد دلار تخمين زده شده است. موسس اين شرکت آقای Stewart Butterfield است. او در مورد فرصت‌های عرضه محصول معتقد است که « قرار نيست همه افراد کره زمين از يک برنامه جديدی که کار خود را شروع مي‌کند استفاده کنند و دليلی ندارد که هر برنامه جديدی در شروع کارش تعداد کاربرانش به پای تعداد کاربران فيسبوک برسد، اما کسب و کاری بزرگ است که ميليون‌ها نفر استفاده کننده داشته باشد..

In ابزارها Views 2931

تسکولو یک سیستم مدیریت پروژه تحت وب است که توسط دو جوان ایرانی راه‌اندازی شده است. فرهاد هدایتی فرد و کاظم کشاورز دو دانش‌آموخته رشته علوم کامپیوتر دانشگاه امیرکبیر هستند که موفق به راه‌اندازی استارتاپ خودشان شدند. تسکولو در حال حاضر همراه با نام این دو جوان خلاق و فعال شناخته می‌شود، فرهاد مدیرعامل و هادی مدیریت بخش فنی را در تسکولو بر عهده دارد.

In ابزارها Views 2790

هدف از سامانه جیب ثبت مبالغ وارد شده و خارج شده از جیب شما بوده و توسط این دو مورد شما می توانید مدیریت کاملی بر روی دخل و خرج خود انجام دهید. همچنین سامانه شامل قسمتهای چک، بدهی/طلب، اقساط می باشد.

In ابزارها Views 2728

تقویم گوگل (به انگلیسی: Google Calendar) نام نرم‌افزاری برای مدیرت زمان آزاد کاربران است که توسط شرکت گوگل عرضه شد.